Camus Extra Dark & Intense 40% 0,7l

Neohodnotené
Značka: Camus
€339
Vypredané

Camus je rodinný výrobca, ktorý sa radí medzi najväčšie značky koňaku na svete. Založil ju v roku 1863 Jean-Baptiste Camus a v rodine zostala päť generácií. Brandy je vyrobená zo zmesi bežných odrôd koňaku: Ugni Blanc, Folle Blanche a Colombard.
História panstva sa začala, keď Jean-Baptiste zorganizoval skupinu výrobcov koňaku do družstva Grande Marque. Ďalej kúpil akcie svojich partnerov, aby udržal výrobu v rukách rodiny Camusovcov, a premenoval firmu na Camus La Grande Marque.
Na konci 19. storočia začala spoločnosť Camus vyvážať svoj koňak do Anglicka, čím si zabezpečila prvý zahraničný trh. V 20. storočí sa pokračovalo v zvyšovaní vývozu po celej Európe a ďalej na východ a stalo sa z neho na istý čas koňak cára Mikuláša II.
Camus má 180 hektárov pôdy a vlastní najväčšie pozemky všetkých výrobcov v Cognac cru of Borderies.

Camus Extra Dark & Intense
s jedinečným procesom povrchovej úpravy. Počnúc jednoduchým nápadom - vytvoriť INTENZÍVNE vyjadrenie produktu Extra - Cyril CAMUS požiadal majstra pivnice Patricka Légera, aby vybral tie najlepšie sudy Extra Cognac, ktoré umožnia sledovať jedinečný proces starnutia.
Vybrané sudy boli vyprázdnené od svojho drahocenného koňaku a vrátené späť k pánovi Cooperovi, aby ich jeden po druhom otvárali, potom ohrievali otvoreným plameňom, aby sa uvoľnil alkohol, ktorý je stále zachytený vo vnútri suda. Tieto kvapôčky koncentrovaného koňaku sú intenzívne aromatické. Tento mierny proces ohrievania je šitý na mieru, sud po sude.
Extra Cognac sa potom vráti do týchto sudov na účely špeciálnej dokončovacej fázy, ktorá dostala názov „Dark & ​​Intense“. Postupne sa harmonicky spája štruktúra eaux-de-vie a vylepšené chute suda.
Farba je jasnú, s odtienmi mahagónu.
Na "nose" robustná a silná aróma crème brûlée, perníka a pražených aróm makadamových orechov.
Na "jazyku" intenzívne s krémovými, maslovými tónmi, robustnou a pretrvávajúcou povrchovou úpravou charakterizovanou jemne korenistými tónmi tmavej čokolády.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: