Restart Revitalizer 500ml x 6

Neohodnotené
Značka: Restart
€10,80 –33 %
pt100354 pt100354
€10,80 –33 % €7,20
Skladom

Restart Revitalizer je funkčný nápoj s viacerými benefitmi, najmä v časoch zvýšenej záťaže na organizmus a pečeň.

Detailné informácie

Podrobný popis

DETOXIKUJE

Náš organizmus je každodenne napádaný nebezpečnými látkami z nášho prostredia - toxínmi. Toxíny sa v našom tele usádzajú vplyvom znečisteného životného prostredia: prach, cigaretový dym, alkohol, smog, chemikálie a jedy, ktoré sú obsiahnuté vo vzduchu, vode, ale i v potrave. Telo si za bežných okolností dokáže s týmito látkami poradiť a prirodzene ich odstraňovať. Problém však nastáva v prípade, ak sa toxínov v tele nahromadí priveľa a tento telu vlastný proces prestane byť dostačujúci.

Unikátna receptúra Restart Revitalizer zabraňuje hromadeniu toxínov v organizme. Za pomoci výnimočného komplexu vitamínov obsiahnutých v nápoji, sa z tela dostanú nežiaduce látky von, orgány sa prečistia a naše telo môže byť opäť čisté a zdravé. Pretože každé ochorenie a kolaps organizmu je len dôsledkom nahromadených toxínov, je nevyhnutné telo pravidelne čistiť užívaním Restartu.

Okrem toho, že sa telo prečistí, účinky detoxikácie sa prejavia tiež podporou krvnej a lymfatickej cirkulácie, zvýšením alkalickej rezervy krvi, elimináciou infekčných ložísk a odstránením chronických bolestí.

Ak teda trpíte bolesťami hlavy, depresiami, nespavosťou, alergiami, tráviacimi ťažkosťami alebo inými podobnými

 

REGENERUJE

Venujete sa športu profesionálne? Alebo Vám len občas pomáha zabudnúť na starosti každodenného života? V každom prípade, Vaše telo športom spotrebováva viac živín a tým môže dôjsť k zníženiu Vášho výkonu, poklesu nálady alebo dokonca k zdravotným komplikáciám (kŕče, úzkostlivé stavy apod.).

Fruktóza a med, ako prírodné energetické zdroje, rýchlo doplnia energiu a zároveň pomáhajú pri rekonvalescencii. Vitamíny prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy, udržiavajú správne fungovanie imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej a zároveň zefektívňujú metabolizmus stravy, dôležitý pre tvorbu energie.

Pite Restart Revitalizer počas športovej činnosti a po nej a regenerujte svoje telo efektívnejšie.

ODBURAVA ALKOHOL

Restart Revitaliser zrýchli procesy enzymatického odbúravania alkoholu. Fruktóza obsiahnutá vo výrobku sa v našom tele transformuje na určitú modifikovanú formu molekuly glukózy, odbúravanie ktorej zvýši hladinu NADH kofaktoru v organizme. Úlohou NADH je okrem iného redukcia kofaktoru NADP+, oxidovaného v mikrosomatickom systéme na oxidáciu etanolu, cez špeciálny enzymatický systém na NADPH, ktorý sa následne môže vrátiť do procesu oxidácie - odbúravania ďalšieho alkoholu.

Antioxidanty vo výrobku podporujú neutralizáciu voľných radikálov, a preto nevzniknú dobre známe symptómy "opice" ( bolesť hlavy, nutkanie na zvracanie ). Alkohol sa odbúrava najmä v pečeni. Na procese odbúravania sa zúčastňuje aj mozog, podžalúdočná žľaza a žalúdok. Restart Revitaliser zrýchľuje enzymatické procesy odbúravania alkoholu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie