Vitamin Well CARE 500 ml

Neohodnotené
€1,90
Skladom
VITAMÍN B12
BIOTÍN + KYSELINA LISTOVÁ

S PRÍCHUŤOVU

CERVENÝ GREP

Nealkoholický nápoj s obsahom vitamínov a minerálnych látok, s príchuťou cervený grep, s fruktózou, nesýtený. Nápoj CARE obsahuje špeciálny komplex vitamínov a minerálov. Vitamínové nápoje Vitamin Well obsahujú len 4,2 g ovocného cukru - fruktózy na 100 ml a preto si môžete vychutnat aj ich sviežu chut. Biotín prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie. Zinok prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému. Vitamín C prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Konzumácia výrobku je spolu s pestrou a vyváženou stravou súčasťou zdravého životného štýlu.

Nápoje Vitamin Well obsahujú :

 • Magnézium
  Magnézium prispieva k udržaniu normálnych kosti, k normálnej funkcii svalov ak rovnováhe elektrolytov. Okrem toho, magnézium prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnemu delenie buniek a tiež k syntéze proteínov

 • Selén
  Selén je antioxidant, ktorý sa podieľa na ochrane bunkových zložiek pred oxidatívnym poškodením. Selén tiež prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a na udržanie normálneho stavu vlasov.

 • Zinok
  Zinok je antioxidant, ktorý chráni bunky pred oxidatívnym stresom a prispieva k normálnej bunkovému deleniu a normálnu funkciu imunitného systému. Okrem toho, zinok prispieva k udržaniu normálnych kostí a normálnemu metabolizmu tukov, sacharidov a bielkovín.

 • Biotín
  Biotín je vitamín skupiny B, ktorý prispieva k normálnemu metabolizmu tukov, sacharidov a bielkovín. Biotín tiež prispieva k normálnej funkcii nervového systému a udržiavanie normálnej kože a vlasov.

 • Kyselina Listová
  Kyselina listová je vitamín skupiny B, ktorý prispieva k normálnej tvorbe krvi, delenie buniek a k normálnej funkcii imunitného systému. Kyselina listová tiež prispieva k normálnemu rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva.

 • Vitamin B12
  Vitamín B12 prispieva k správnej tvorbe červených krviniek, k normálnemu bunkovému deleniu a k normálnej funkcii imunitného systému. Okrem toho, B12 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu.

 • Vitamin C
  Vitamín C je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane bunkových zložiek pred oxidatívnym poškodením. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii nervového a imunitného systému, k normálnemu energetickému metabolizmu a tiež zvyšuje vstrebávanie železa.

 • Vitamin E
  Vitamín E je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane bunkových zložiek pred oxidatívnym poškodením.

 • Niacin
  Niacín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a normálnu funkciu nervového systému. Niacín takisto prispieva k udržaniu zdravej pokožky a slizníc.