Don Papa Flora & Fauna, 40% 0,7 l

Neohodnotené
Značka: Don Papa
€33,90
Momentálne nedostupné

Podrobný popis
Don Papa predstavuje novú limitovanú edíciu tuby „Flora & Fauna“, inšpirovanú mystickou džungľou a tvormi z ostrova, z ktorého pochádza. Designová tuba zobrazuje bujnú, úrodnú, farebnú krajinu a jej mystické stvorenia, žijúce hlboko v džungli filipínskeho ostrova Negros, ktorému miestni nepovedia inak ako Sugarlandia.

Vizuálna odysea predstavuje vskutku rozmanitú flóru a faunu. Ostrov Sugarlandia je miestom, kde je príroda stále dominantnou životnou silou. Navzdory svojej malej rozlohe sa na filipínskych ostrovoch ukrýva obrovské množstvo endemickej flóry a fauny. Odhadom je domovom pre 10 000 rastlinných a živočíšnych druhov. Tuba hravo zachytáva tajomné rituály a oslavy niekoľkých z nich, vrátane najmenšieho primáta na svete, okáľa. Toto endemické stvorenie z juhofilipínskeho ostrova Visayas je pravidelným účastníkom príbehov Don Papa a ostrova Sugarlandia.

V limitovanej edícii tuby sa nachádza sedemročný blend rumu Don Papa, známy pre svoje tóny vanilky, medu a kandizovaného ovocia a dlhý, bohato štruktúrovaný záver