Zaka Trinidad 7YO 42% 0,7l

Akcia
Neohodnotené
Značka: Zaka
€39,90 –15 %
rum zaka trinidad 7y 42 0 7l zoom 3576
€39,90 –15 % €33,90
Skladom

V tradičnej kultúre voodoo je Zaka známy ako boh roľníctva a poľnohospodárstva, často vykreslený ako prostý, veľkorysý muž, blízky ľudu. Zbierka Zaka Rum je poctou pestovateľom, poľnohospodárom, ktorých vášeň a jedinečné zručnosti na výrobu tých najlepších rumov z celého sveta sa odovzdávali generáciami. Každý z rumov zo Zaky bol starostlivo vytvorený a pozýva vás, aby ste sa pripojili ku komunite milovníkov rumu, aby ste zdieľali ducha rumu s jednoduchosťou a eleganciou.

V tejto limitovanej kolekcii sa nachádzajú vysoko kvalitné, prírodné, umelo nedochucované rumy z prestížnych destilériek, ktorých cielom je vystihnúť tradície a charakter danej destinácie.

Trinidad bol vždy ostrovom známym pestovaním cukrovej trstiny. Vo folklóre je Trinidad meno postavy, ktorá symbolizuje faunu a flóru, „Papa Bois“, čo doslova znamená majster lesov. Táto postava sa oslavuje počas tradičných karnevalov, ktoré sú dôležitými udalosťami v kultúre ostrova. Tieto radostné a populárne diania zaujímajú popredné miesto v živote trinidadčanov. Tento duch slávností je tiež znakom Zaky, ktorá má rád tanec!

Rum Zaka Trinidad je zmesou 7-10 ročných rumov zrejúcich dubových bourbon sudoch. Má tmavú mahagónovú farbu. Ponúka sviežu a kvetinovú arómu, prekvapujúcu svojou explóziou chutí citrusov a hrušiek a vanilky.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: