Absolut Tomorrowland Limited Edition 40% 0,7l

Neohodnotené
Značka: Absolut
€20,50
Skladom

Odvážna, originálna, kreatívna. Vodka Absolut bola uvedená na trh v roku 1979 v New Yorku. Priezračná fľaša bez etikety, inšpirovaná liekovkou z 18. storočia, sa od svojich vysokých a parádnych konkurentov nápadne líšila. Hovoríme predsa o New Yorku v sedemdesiatych rokoch. Museli ste byť iní, aby ste vynikli. Spolupráca medzi Absolut a umelcami či mysliteľmi bola v tom období novinkou. Prvú spoluprácu nadviazali s Andym Warholom v roku 1985. Úspech projektu s názvom „Absolut Warhol“ takpovediac naštartoval štafetové preteky a štafetu Absolut si už odovzdalo okolo 550 umelcov. Na výstave Spiritmuseum v Štokholme je vystavených vyše 850 kusov umeleckých diel Absolut a vidieť ich na vlastné oči teda stojí za to. Kým iné značky stavili na hlasné a agresívne kampane, Absolut zostali pokojní a rozvážni. Skrátka sa držali svojich škandinávskych koreňov. Využívali slovné hračky vo vizuálnej či slovnej podobe v kombinácii s jednoduchými a pútavými obrázkami a nezameniteľnou siluetou fľaše. Táto vodka sa vyznačuje svojou jedinečnosťou, a to tak z hľadiska dizajnu, ako aj chuti. Jej túžba po kreativite, spolupráci a umení naďalej pretrváva. Rovnako je stále kľúčovou ingredienciou v dokonalom koktaile vhodnom na akúkoľvek spoločenskú príležitosť. A keďže všetky typy vodky Absolut sa vyrábajú na juhu Švédska, chuť vynikajúcej vodky zostáva rovnaká ako kedysi. Nezmenilo sa nič.
Absolut Tomorrowland Limited Edition
Limitovaná edícia fľašiek Absolut x Tomorrowland je odetá do dizajnu plného energie a života s ikonou Tomorrowlandu priamo vo svojom centre. Motýlí symbol zosobňuje slobodu a krásu prírody – spôsob vyjadrenia čistoty ľudskej duše a tiež jej hravosti. Koruna na jeho vrchu nám pripomína, že sme súčasťou jedného sveta, v ktorom sme si všetci rovní a napokon oko vnútri nás inšpiruje vidieť skutočnú krásu našich životov. Ďalšie vyjadrenie čistoty nájdeš aj v samotnom obsahu fľašky. A ďalším vyjadrením čistoty je samotný obsah fľaše – klasická vodka Absolut.

Festival Tomorrowland, ktorý spája viac ako 200 krajín a stovky tisíc duší, a Absolut zdieľajú presvedčenie, že to, čo nás spája, je silnejšie než to, čo nás rozdeľuje a že spoločnými silami dokážeme vytvoriť lepší svet. Roztancujme celý svet – ,,United We Dance“!

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: