Crystal Head VODKA John Alexander 40% 0.7L

Neohodnotené
Značka: Crystal Head
€89,90
Skladom

Crystal head vodka je jedna z najkvalitnejších vodiek vyrobená spojením unikátnych vlastností Newfouland vody, ktorá je filtrovaná cez 500 miliónov rokov staré tzv. Herkimerské diamanty. Fľaša je vyrobená v talianskych sklárňach Bruni v podobe krištálovej lebky. Tvorcovia plánovali vodku zachovať dokonale čistú a prirodzenú, čo sa im aj podarilo a teda Crystal Head neobsahuje žiadne cukry, citrusové oleje a pod.
Limitovaná edícia, ručne zdobená, umelecká fľaša John Alexander bola uvedená na trh v roku 2018. John Alexander je jedným zo zakladateľov vodky Crystal Head a návrhárom ikonickej fľaše lebky.
Jeho práce boli široko vystavené v inštitúciách, ako je Corcoran Gallery of Art a Smithsonian American Art Museum, vo Washingtone, D.C. a Museum of Fine Arts, v Houstone.
Jeho dielo s hrdosťou vlastní množstvo celebrít a hudobníkov z celého sveta. Tento evokujúci dizajn, známy ako maliar environmentálne uvedomelých krajín a satirickej figurálnej tvorby, je odvodený od expresívnych malieb Johna Alexandra. Jeho olejomaľbu na plátne „Dancing on the Waterlilies of Life“ z roku 1988 nájdete v Dallasskom múzeu umenia a je oslavovaný v tejto vynikajúcej fľaši.
Trvalo tri roky, kým sme vytvorili malú remeselnícku dielňu v talianskom Miláne, aby sme vytvorili 25 000 krásnych zbierkových predmetov. Každá dekorácia fľaše je ručne aplikovaná a očíslovaná, čím sa zdôrazňuje jej nedostatok. Táto fľaša zdobená obrazom Johna Alexandra je krásnou pamiatkou a jedinečnou príležitosťou vlastniť jeho umenie.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie