Macallan Quest 40% 0,7l

Neohodnotené
Značka: Macallan
€59,90
Momentálne nedostupné

Macallan bol jedným z prvých liehovarov v Škótsku, ktorý získal legálnu licenciu. Odvtedy si vybudoval reputáciu jednej z popredných jednosladových whisky na svete.
The Macallan sa opiera o zásadné prispievajúce vplyvy Španielska, Severnej Ameriky a Škótska - a ich príslušných prírodných surovín v kombinácii s tradičnými metódami a remeselnou zručnosťou.
Páleni Macallan založil Alexander Reid, farmár a učiteľ na škole.
Pôvodný názov oblasti bol „Maghellan“, prevzatý z galského slova „magh“, čo znamená úrodná pôda, a „Ellan“, od mnícha sv. Fillana - ktorý úzko spolupracoval s kostolom, ktorý stál v areáli The Macallan Estate do roku 1400. Farmári vyrábali whisky na svojich farmách Speyside v tejto oblasti po celé storočia.

Každá whisky v rámci tejto škály predstavuje skúmanie chutí a textúry, od živých a sviežich až po bohaté a intenzívne, zakončené whisky, ktoré označujú podstatu produktu The Macallan.

Macallan Quest zreje v 4 druhoch sudov - bourbon cask, sherry sudy, americké dubové sudy a Macallan sudy. Vôňa je mäkká a plná citrusových plodov, jablka, citrónu, vanilky a duby. V chuti cítiť jablko zmiešané so zázvorom a sušeným ovocím, muškátom a škoricou. Záver je mäkký, ľahko ovocný a stredne sladký.

Balené v darčekovej krabičke.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie