Come Hell or High Water XO je veľmi chutný a kvalitný rum. Ide o Blended rum, ktorý je výsledkom spojením štyroch prvotriednych super prémiových rumov zo štyroch krajín: Barbados, Trinidad, Jamajka a Guyana.
Tieto krajiny patria medzi najlepších výrobcov rumu na svete. Zrejú až 15 rokov v ex-bourbon amerických dubových sudoch. Značka Ron de Jeremy si zmenila svoj názov na Hell or High Water.
Následne sa zmes naplní do pútavej a dizajnovej čierno-zlatej fľaše, ktorá ešte vylepší zážitok z tohto rumu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Alkohol |
|---|---|
| EAN: | 6430043099183 |
| Alkohol: | 30-46% |
| Veľkosť: | 0.7-0.75 |
Názov hovorí jasne – cez peklo alebo vysokú vodu. Táto značka vznikla ako oslava odolnosti a priateľstva, ktoré prežilo aj tie najťažšie časy. Predtým ste ich možno poznali pod iným menom, ale duch zostal rovnaký: čistý, nekompromisný a postavený na kvalite, ktorá sa neohýba pred trendmi.
Vnútri každej fľaše nájdete precízny blend z Panamy, Barbadosu, Trinidadu a Jamajky. Je to rum s charakterom, ktorý má v sebe slanosť oceánu aj hrejivosť karibského slnka. Či siahnete po ich klasickom Reserva rume, alebo po chuťovo odvážnom Spiced, čaká vás prekvapivo hladký zážitok s tónmi karamelu, pečeného korenia a dlhým, hrejivým záverom. Hell or High Water je pitie pre ľudí, ktorí oceňujú poctivosť a hľadajú rum, čo má dušu a príbeh, ktorý vás nenechá chladnými.
