Jim Beam Single Barrel 47.5% 0.7L

Neohodnotené
Značka: Jim Beam

Jim Beam je najpredávanejší bourbon na svete.
Pálenica je už 7 generácii rodinným majetkom.
V roku 1785 ju založil nemec Jakob Bohm.
Názov Jim Beam je registrovaný od roku 1933, keď tento bourbon pomenovali po kolonelovi Jamesovi B. Beamovi, ktorý pálenicu opäť vybudoval po období prohibície.
Receptúra sa dodnes používa pôvodná presne v duchu to slavného "tohle není Jim Beam", tak aby bolo hneď jasné, že máte v pohári Jima.
Samozrejme t neznamená, že Jim zaspal, naopak inovuje a dopĺňa svoju produkciu o nové borbony ( Red Stag, Devil´s Cut, Black Label a podobne ).

JIM BEAM SINGLE BARREL
Každá fľaša Jim Beam Single Barrel je jedinečná a svojím spôsobom dokonalá - tak vo výraznej chuti ako aj osobitosti samotného bourbonu, ako aj v múdrosti nášho master blendera, ktorého meno nájdete na zadnej etikete.
Je to mimoriadny bourbonový zážitok.
Svojím spôsobom sú sudy s bourbonom ako snehové vločky. Nikdy nie sú dva rovnaké. Umiestnenie v našom regáli, intenzita ročných období, doba starnutia - všetky tieto faktory ovplyvňujú jedinečné chute suda. A tieto faktory sa raz za čas spoja, aby vytvorili dokonalú bourbonovú whisky v jednom jedinom sude.
Iba tieto sú našimi odbornými liehovarníkmi ručne vyberané tak, aby sa z nich stal Jim Beam Single Barrel. Potom je každá fľaša jednotlivo označená a ručne očíslovaná ako skutočný dôkaz jedinečnej chuti a profilu každej šarže.

Dostupnosť Objednané
Možnosti doručenia
€34,90 €29,08 bez DPH
Jim Beam Single Barrel 47.5% 0.7L
Neohodnotené
Značka: Jim Beam

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto