Camus XO Borderies Family Reserva 40% 0,7L

Neohodnotené
Značka: Camus

Camus je rodinný výrobca, ktorý sa radí medzi najväčšie značky koňaku na svete. Založil ju v roku 1863 Jean-Baptiste Camus a v rodine zostala päť generácií. Brandy je vyrobená zo zmesi bežných odrôd koňaku: Ugni Blanc, Folle Blanche a Colombard.
História panstva sa začala, keď Jean-Baptiste zorganizoval skupinu výrobcov koňaku do družstva Grande Marque. Ďalej kúpil akcie svojich partnerov, aby udržal výrobu v rukách rodiny Camusovcov, a premenoval firmu na Camus La Grande Marque.
Na konci 19. storočia začala spoločnosť Camus vyvážať svoj koňak do Anglicka, čím si zabezpečila prvý zahraničný trh. V 20. storočí sa pokračovalo v zvyšovaní vývozu po celej Európe a ďalej na východ a stalo sa z neho na istý čas koňak cára Mikuláša II.
Camus má 180 hektárov pôdy a vlastní najväčšie pozemky všetkých výrobcov v Cognac cru of Borderies.

Za posledných 500 rokov sa vo viniciach Borderies, ktoré sú najmenšími v meste Cognac, pestovali niektoré z najväčších a najaromatickejších odrôd pre koňak.
CAMUS Borderies XO Family Reserve
je koňak Single-Estate vyrobený výlučne zo súkromných viníc rodiny CAMUS. Všetky vína pochádzajú z tohto nádherného panstva v oblasti Borderies, s vinicami obklopenými lesmi a prírodne zachovanými oblasťami.
Rodina CAMUS zaručuje, že sa vinice pestujú udržateľným spôsobom, čím sa chráni životné prostredie a divá zver. Každý sud je jedinečný a vína z každej parcely viníc sa destilujú a zrejú v samostatných sudoch.
Na "nose" bohaté a komplexné arómy s dokonalou rovnováhou medzi kvetinovými a ovocnými tónmi zmiešanými s gurmánskymi tónmi pečiva a vanilky.
Na "jazyku" silný, bohatý a krémový s mimoriadne zamatovou textúrou, ktorá odhaľuje intenzívne arómy pečiva, jemných korenistých tónov, škorice a sušeného ovocia.
Záver je kvetinový s trvalými tónmi fialky.

Dostupnosť Na objednávku
Možnosti doručenia
€155 €129,17 bez DPH
Camus XO Borderies Family Reserva 40% 0,7L
Neohodnotené
Značka: Camus

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto