Camus VS Intensely Aromatic 40% 0.7l

Neohodnotené
Značka: Camus
€28,90
Objednané

Camus je rodinný výrobca, ktorý sa radí medzi najväčšie značky koňaku na svete. Založil ju v roku 1863 Jean-Baptiste Camus a v rodine zostala päť generácií. Brandy je vyrobená zo zmesi bežných odrôd koňaku: Ugni Blanc, Folle Blanche a Colombard.
História panstva sa začala, keď Jean-Baptiste zorganizoval skupinu výrobcov koňaku do družstva Grande Marque. Ďalej kúpil akcie svojich partnerov, aby udržal výrobu v rukách rodiny Camusovcov, a premenoval firmu na Camus La Grande Marque.
Na konci 19. storočia začala spoločnosť Camus vyvážať svoj koňak do Anglicka, čím si zabezpečila prvý zahraničný trh. V 20. storočí sa pokračovalo v zvyšovaní vývozu po celej Európe a ďalej na východ a stalo sa z neho na istý čas koňak cára Mikuláša II.
Camus má 180 hektárov pôdy a vlastní najväčšie pozemky všetkých výrobcov v Cognac cru of Borderies.

CAMUS VS je
najbohatší koňak s ovocnými arómami v tejto kategórii. Je destilovaný z kalov a vyzretý iba v najlepších sudoch z francúzskeho duba, sa môže pochváliť mimoriadne vysokou koncentráciou esterov, čo vedie k intenzívnej príchuti letného ovocia a jemného korenia.
Starostlivo vybraná zmes eaux-de-vie odrážajúca typickú príchuť Charente terroir, ktorá sa vyznačuje bohatými ovocnými arómami s náznakmi korenia. Tento profil je výsledkom destilácie, ktorá sa osobitne zameriava na vylepšenie vysoko aromatických zložiek, a starostlivého procesu ochutnávania produktu Cellar Master počas celej doby zrenia, aby sa vytvorila dokonalá kombinácia sudov pre finálne „zostavenie“ tohto intenzívne aromatického koňaku. .
Tento koňak odhaľuje hlbokú zlatú farbu s lesklými jantárovými prvkami.
Na "nose" vyžaruje veľmi kvetinové tóny jazmínu a fialky.
Na "jazyku" rezonuje s nádychom čerstvého manga, hrušky a sladkých mandlí, sprevádzané jemnými a jemnými trieslovinami. Ocenený zlatom na Svetovej súťaži liehovín v San Fransisco.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie