Hennessy VS Hip Hop – by NaS 40% 0,7 l

Neohodnotené
Značka: Hennessy
€37,90
Skladom

Nespútaný odkaz hip hopu: Hennessy a Nas spájajú sily na veľkolepej oslave 50. výročia, ktorá zahŕňa limitovanú edíciu fliaš a globálne zážitky.

Značka Hennessy bola vždy silne prepojená s hudobným priemyslom, najmä s hip hopom. Hennessy, je skutočne pôvodným duchom hip hopu, ktorý táto kultúra prijala ako odznak úspechu a dobrého vkusu. Značka Hennessy je týmto uznaním mimoriadne poctená a neustále podporuje kultúru hip hopu. Na oslavu tohto dedičstva nemohli mať lepšieho partnera, ako je Nas.

Limitovaná edícia fliaš V.S má odvážny dizajn, ktorý spája prvky hip hopovej estetiky s ikonickou značkou Hennessy - pôsobivé spojenie nadčasovej tradície a odzbrojujúcej nekonvenčnej istoty.

Ručne písané poznámky z milostného listu hip hopu, ktorý napísal Nas, sú doplnené žiarivými oranžovými akcentmi a výsledkom je rušivá, zdanlivo spontánna vizuálna koláž ukotvená silným čiernobielym portrétom Nasa. Nečakaný hravý zvrat v názve značky „HenNASsy“ je zobrazený na celom obale s jemnými odkazmi na grafitové umenie, vlajku New Yorku a jeden z posledných albumov tohto umelca.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: