Albert Michler Old Bert Set 40% 2,1l

Neohodnotené

V roku 1863 sa Albert Michler rozhodol založiť továreň na likéry v obci Buchsdorf v Sliezsku. Toto rozhodnutie bolo prijaté preto, že na tomto novom území – v Hornom Sliezsku v Rakúsko-Uhorsku – bola krajina plná vody a ponúkala dostatok prírodných bylín a korenín potrebných na výrobu liehovín a destilátov. Albert Michler Likör – Rum und Spiritus Fabrik bol jedným z najstarších liehovarov a skladov rumu v rakúskom Sliezsku. Albert Michler dodával rumy a vybrané likéry cisárskemu a kráľovskému dvoru a rakúsko-uhorskému cisárskemu námorníctvu. Albert Michler Distillery Int. Ltd. v Spojenom kráľovstve nie je v skutočnosti priamym nástupcom tradičnej spoločnosti „Albert Michler Likör – Rum und Spiritus Fabrik v Buchsdorfe“. Pretože koniec druhej svetovej vojny sa stal osudným aj pre liehovar. Zaujímavý a rušný život zakladateľa Alberta Michlera bol dedičstvom, v ktorom bolo treba pokračovať – a tak rešpektovať prácu predkov.

Táto rada rumov vznikla na počesť zakladateľa značky – ,,Old Bert“ – tak volali priatelia Alberta Michlera.
Old Bert (set)

Balenie obsahuje:
Old Bert Winter Spiced 40% 0,7L (liehovina)
Old Bert Kingston Spiced 40% 0,7L (liehovina)
Old Bert Rum 40% 0,7L (rum)

Old Bert – Recept č.130 – Winter Spiced
Prémiová zmes vyrobená z ,,Pot still“ rumu z Jamajky – zmiešaná s prírodným macerátom korenín vrátane perzskej limetky, pomarančovej kôry, vanilky, kardamómu, zázvoru, škorice a korenia Chili Trinidad Moruga Scorpion.

Má veľmi intenzívnu vôňu klasického rumu s citrusovým nádychom. Chuť je typická pre kotlíkový rum – zaoblená, príjemne sladká, citrusovo-vanilkovo ovocná a jemne pikantná.

Old Bert – Recept č.140 – Kingston Spiced
Prémiová zmes vyrobená z ,,Pot still“ rumu z Jamajky – zmiešaná s prírodným macerátom korenín vrátane perzskej limetky, vanilky, škorice, klinčekov, kardamómu, zázvoru, korenia a tropického ovocia ako grep, pomaranč, ananás a iné.

Má veľmi intenzívnu vôňu klasického rumu s citrusovým nádychom. Chuť je typická pre kotlíkový rum – zaoblená, príjemne sladká, citrusovo-vanilkovo ovocná a jemne korenistá.

Old Bert Rum
Prémiový ,,Pot Still" rum vyváženej plnej chuti plný elegantných ovocných a korenistých tónov.

Dostupnosť Objednané
Možnosti doručenia
€75,90 €63,25 bez DPH
Albert Michler Old Bert Set 40% 2,1l
Neohodnotené

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto