BOŠÁCKA slivovica 52% 0,7l darčeková kazeta kniha

Neohodnotené
Značka: BOŠÁCKA
Špecialita vyrábaná v tomto regióne už viac ako 100 rokov podľa starých osvedčených receptúr. Starostlivo vybrané, vyzreté ovocie kvasí prirodzeným spôsobom a po dokonalom vykvasení sa destiluje tradičnou metódou. Typickú hladkú, vyrovnanú a lahodnú chuť pravého slivkového destilátu bez akýchkoľvek prísad získava z vybraných najlepších odrôd sliviek.
Kazeta bola vytvorená v spolupráci s knižnou dielňou a vydavateľstvom Nestor a s pánom Jozefom Michaláčom, ktorý je aj autorom sprievodného textu. Kazeta je prestížnym a reprezentatívnym výrobkom, solitérom, v tvare starej ručne viazanej knihy; je luxusným knihárskym výrobkom v originálnej väzbe. Motív na vrchnej strane kazety nadväzuje na prvky etikety.

Priložený sprievodný text je doplnený dedikačnou časťou, do ktorej môže zákazník vpísať venovanie.
Fľaša v tvare slivky je uzavretá originálnym uzáverom vytvoreným v spolupráci s talianskym dodávateľom v zlato-modrej farbe v kombinácii alumínium - štruktúrovaný plast, aby nedochádzalo k zmene vlastností destilátu. Etiketa je vytvorená v modernom minimalistickom duchu. Vo výslednom produkte tvorí fľaša s kazetou kompaktný celok, v ktorom sa snúbia historické a moderné prvky - slivovica je prezentovaná ako klenot.
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
€79 €65,83 bez DPH
BOŠÁCKA slivovica 52% 0,7l darčeková kazeta kniha
Neohodnotené
Značka: BOŠÁCKA

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto