Camus Mini Set Intensely Aromatic 40% 3 x 0,05l

Neohodnotené
Značka: Camus

Camus je rodinný výrobca, ktorý sa radí medzi najväčšie značky koňaku na svete. Založil ju v roku 1863 Jean-Baptiste Camus a v rodine zostala päť generácií. Brandy je vyrobená zo zmesi bežných odrôd koňaku: Ugni Blanc, Folle Blanche a Colombard.
História panstva sa začala, keď Jean-Baptiste zorganizoval skupinu výrobcov koňaku do družstva Grande Marque. Ďalej kúpil akcie svojich partnerov, aby udržal výrobu v rukách rodiny Camusovcov, a premenoval firmu na Camus La Grande Marque.
Na konci 19. storočia začala spoločnosť Camus vyvážať svoj koňak do Anglicka, čím si zabezpečila prvý zahraničný trh. V 20. storočí sa pokračovalo v zvyšovaní vývozu po celej Európe a ďalej na východ a stalo sa z neho na istý čas koňak cára Mikuláša II.
Camus má 180 hektárov pôdy a vlastní najväčšie pozemky všetkých výrobcov v Cognac cru of Borderies.

1x5CL - VSOP s najhlbšou kvetinovou arómou v kategórii. Náš VSOP, ktorý obsahuje vo svojej zmesi niektoré z najlepších eaux-de-vie z Borderies Cru, sa vyznačuje vysokou úrovňou terpenolov, výsledkom čoho sú bezkonkurenčné vône jemných kvetov.

1x5CL - XO s najlepšou rovnováhou medzi ovocnými tónmi a drevenými zložkami v kategórii. Naše XO, jedinečne destilované metódou intenzity, výberom najaromatickejších litrov počas druhej destilácie, je explóziou bohatých ovocných tónov zmiešaných s korením.

1x5CL - EXTRA luxusný koňak zo zmesi extrémne vzácnych eaux de vie. V sedemdesiatych rokoch minulého storočia Michel CAMUS vymyslel a vytvoril pre neho a jeho priateľov nový štýl koňaku a nazval ho CAMUS EXTRA. Zrodil sa nový štandard pre luxusný koňak.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
€30 €25 bez DPH
Camus Mini Set Intensely Aromatic 40% 3 x 0,05l
Neohodnotené
Značka: Camus

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto