Crystal Head VODKA John Alexander 40% 0.7L

Neohodnotené
Značka: Crystal Head

Crystal head vodka je jedna z najkvalitnejších vodiek vyrobená spojením unikátnych vlastností Newfouland vody, ktorá je filtrovaná cez 500 miliónov rokov staré tzv. Herkimerské diamanty. Fľaša je vyrobená v talianskych sklárňach Bruni v podobe krištálovej lebky. Tvorcovia plánovali vodku zachovať dokonale čistú a prirodzenú, čo sa im aj podarilo a teda Crystal Head neobsahuje žiadne cukry, citrusové oleje a pod.
Limitovaná edícia, ručne zdobená, umelecká fľaša John Alexander bola uvedená na trh v roku 2018. John Alexander je jedným zo zakladateľov vodky Crystal Head a návrhárom ikonickej fľaše lebky.
Jeho práce boli široko vystavené v inštitúciách, ako je Corcoran Gallery of Art a Smithsonian American Art Museum, vo Washingtone, D.C. a Museum of Fine Arts, v Houstone.
Jeho dielo s hrdosťou vlastní množstvo celebrít a hudobníkov z celého sveta. Tento evokujúci dizajn, známy ako maliar environmentálne uvedomelých krajín a satirickej figurálnej tvorby, je odvodený od expresívnych malieb Johna Alexandra. Jeho olejomaľbu na plátne „Dancing on the Waterlilies of Life“ z roku 1988 nájdete v Dallasskom múzeu umenia a je oslavovaný v tejto vynikajúcej fľaši.
Trvalo tri roky, kým sme vytvorili malú remeselnícku dielňu v talianskom Miláne, aby sme vytvorili 25 000 krásnych zbierkových predmetov. Každá dekorácia fľaše je ručne aplikovaná a očíslovaná, čím sa zdôrazňuje jej nedostatok. Táto fľaša zdobená obrazom Johna Alexandra je krásnou pamiatkou a jedinečnou príležitosťou vlastniť jeho umenie.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
€89,90 €74,92 bez DPH
Crystal Head VODKA John Alexander 40% 0.7L
Neohodnotené
Značka: Crystal Head

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto