Macallan Quest 40% 1l

Neohodnotené
Značka: Macallan

Macallan bol jedným z prvých liehovarov v Škótsku, ktorý získal legálnu licenciu. Odvtedy si vybudoval reputáciu jednej z popredných jednosladových whisky na svete.
The Macallan sa opiera o zásadné prispievajúce vplyvy Španielska, Severnej Ameriky a Škótska - a ich príslušných prírodných surovín v kombinácii s tradičnými metódami a remeselnou zručnosťou.
Páleni Macallan založil Alexander Reid, farmár a učiteľ na škole.
Pôvodný názov oblasti bol „Maghellan“, prevzatý z galského slova „magh“, čo znamená úrodná pôda, a „Ellan“, od mnícha sv. Fillana - ktorý úzko spolupracoval s kostolom, ktorý stál v areáli The Macallan Estate do roku 1400. Farmári vyrábali whisky na svojich farmách Speyside v tejto oblasti po celé storočia.

Každá whisky v rámci tejto škály predstavuje skúmanie chutí a textúry, od živých a sviežich až po bohaté a intenzívne, zakončené whisky, ktoré označujú podstatu produktu The Macallan.

Macallan Quest zreje v 4 druhoch sudov - bourbon cask, sherry sudy, americké dubové sudy a Macallan sudy. Vôňa je mäkká a plná citrusových plodov, jablka, citrónu, vanilky a duby. V chuti cítiť jablko zmiešané so zázvorom a sušeným ovocím, muškátom a škoricou. Záver je mäkký, ľahko ovocný a stredne sladký.

Balené v darčekovej krabičke.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
€115 €95,83 bez DPH
Macallan Quest 40% 1l
Neohodnotené
Značka: Macallan

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto