PERDOMO Lot 23 Gordito Connecticut 17,3gr

Neohodnotené
Značka: PERDOMO

História radu Perdomo Lot 23 má pre rodinu Perdomo veľmi zvláštny význam. Nick Perdomo Sr. bol v roku 2000 priekopníkom tohto projektu a jeho syn Nick Jr. starostlivo pracoval na rozvoji jednej z najprestížnejších fariem rodiny v Estelí v Nikarague. Podobne ako v prípade vinohradníka pripravujúceho víno Reserva z jediného vinohradu využíva Perdomo Lot 23 tabaky rastúce výhradne na jednej plantáži. Tajomstvo úspechu radu Perdomo Lot 23 spočíva v špeciálnom kombinovaní päť rokov zrejúcich nikaragujských tabakov z kubánskych semien, ktoré pochádzajú z tejto extrémne úrodnej farmy. Rad Perdomo Lot 23 získal v roku 2012 od časopisu Cigar Journal ocenenie “Značka s najlepšou hodnotou” a cigary z tohto radu patria medzi najpredávanejšie prémiové cigary na svete.

Rad cigár Perdomo Lot 23 Connecticut využíva krycie listy z prvotriedneho ekvádorského tabaku Connecticut, ktorý, rovnako ako viazací list a náplň z nikaragujského tabaku z kubánskych semien, zreje päť rokov a dodáva cigarám bohatú krémovosť. Perdomo Lot 23 Connecticut ponúka jemné fajčenie s ľahkými tónmi cédrového dreva a medu v dochuti.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
€12,90 €10,75 bez DPH
PERDOMO Lot 23 Gordito Connecticut 17,3gr
Neohodnotené
Značka: PERDOMO

V zmysle ustanovenia § 6 odst. 2 zákona č. 248/2022 - predaj tabakových výrobkov, výrobkov, ktoré sú určené na fajčenie a neobsahujú tabak, bezdymových tabakových výrobkov, nikotínových vrecúšok a elektronických cigariet na diaľku je možný len v prípade, ak predajca používa systém overovania veku, pomocou ktorého možno v čase predaja overiť, či kupujúci spĺňa požiadavku minimálneho veku 18 rokov. Na splnenie zákonnej povinnosti overenia veku 18+ pri predaji tabakových a netabakových výrobkov určených na fajčenie sme vybrali aplikáciu Adulto.cz.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto