Red Bull Sugarfree energetický nápoj 24x250 ml

Neohodnotené
Značka: Red Bull
€26,99
Skladom
Špeciálne zloženie Red Bull Energy Drink Sugarfree obsahuje tieto vysoko kvalitné ingrediencie: kofeín, taurín, vitamíny skupiny B, acesulfám K, aspartám a alpská voda. Jedna 250ml plechovka Red Bull Energy Drink Sugarfree obsahuje 80 mg kofeinu, teda približne rovnaké množstvo ako šálka kávy. Plechovky Red Bull sú vyrobené zo 100% recyklovateľného hliníka. 24 plechoviek Red Bull Energy Drink Sugarfree 250 ml v balení Revitalizuje telo a myseľ.®

Red Bull Energy Drink, Bez cukru, 250 ml (24 pack)

RED BULL DÁVA KRÍÍÍDLA
Inšpirovaný funkčnými nápojmi z Ďalekého východu, Dietrich Mateschitz založil Red Bull v polovici 80. rokov minulého storočia. Vyvinul vtedy nový produkt a unikátny marketingový koncept, ktoré boli uvedené na rakúsky trh ako Red Bull Energy Drink 1. apríla 1987. Vznikla úplne nová produktová kategória - energetické nápoje.

KEDY HO PIŤ
Red Bull Energy Drink je celosvetovo cenený vrcholovými športovcami, študentmi, vo vysoko náročných profesiách a tiež pri dlhých jazdách.

ČO JE VO VNÚTRI PLECHOVKY
Kofeín: Kofeín poznali už staroveké civilizácie. Konzumovali ho z prírodných zdrojov ako je čaj, káva, kakaové zrná alebo kolové orechy a oceňovali jeho stimulujúce účinky na ľudské telo.
Taurín: Taurín je aminokyselina, ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele a je prítomná v bežnej každodennej strave. Je súčasťou viacerých bežných biologických procesov.
Vitamíny skupiny B: Vitamíny sú základné výživové prvky, ktoré sú potrebné pre zachovanie normálnych telesných funkcií.
Aspartám a acesulfám K: Aspartám and acesulfám K sú celosvetovo medzi najviac testovanými a najviac užívanými náhradami cukru.
Alpská voda: Prirodzene, voda je pre Red Bull hlavnou ingredienciou."