Vitamin Well ANTIOXIDANT 500 ml

Neohodnotené
Značka: Vitamin Well

VITAMÍN C+E
SELÉN +MANGÁN

S PRÍCHUŤOVU

BROSKYNA

Nealkoholický nápoj s obsahom vitamínov a minerálnych látok, s príchutou broskyna, s fruktózou, nesýtený. Nápoj ANTIOXIDANT obsahuje špeciálny komplex vitamínov a minerálov a extraktov. Vitamínové nápoje Vitamin Well obsahujú len 4,2 g ovocného cukru - fruktózy na 100 ml a preto si môžete vychutnat aj ich sviežu chut. Med prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému. Mangán prispieva k udržaniu zdravých kostí. Selén prispieva k udržaniu zdravých nechtov a vlasov. Vitamín C prispieva k zníženiu vycerpania a únavy. Konzumácia výrobku je spolu s pestrou a vyváženou stravou súcastou zdravého životného štýlu.

Nápoje Vitamin Well obsahujú :

  • Magnézium
   Magnézium prispieva k udržaniu normálnych kosti, k normálnej funkcii svalov ak rovnováhe elektrolytov. Okrem toho, magnézium prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnemu delenie buniek a tiež k syntéze proteínov
  • Selén
   Selén je antioxidant, ktorý sa podieľa na ochrane bunkových zložiek pred oxidatívnym poškodením. Selén tiež prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a na udržanie normálneho stavu vlasov.
  • Zinok
   Zinok je antioxidant, ktorý chráni bunky pred oxidatívnym stresom a prispieva k normálnej bunkovému deleniu a normálnu funkciu imunitného systému. Okrem toho, zinok prispieva k udržaniu normálnych kostí a normálnemu metabolizmu tukov, sacharidov a bielkovín.
  • Biotín
   Biotín je vitamín skupiny B, ktorý prispieva k normálnemu metabolizmu tukov, sacharidov a bielkovín. Biotín tiež prispieva k normálnej funkcii nervového systému a udržiavanie normálnej kože a vlasov.
  • Kyselina Listová
   Kyselina listová je vitamín skupiny B, ktorý prispieva k normálnej tvorbe krvi, delenie buniek a k normálnej funkcii imunitného systému. Kyselina listová tiež prispieva k normálnemu rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva.
  • Vitamin B12
   Vitamín B12 prispieva k správnej tvorbe červených krviniek, k normálnemu bunkovému deleniu a k normálnej funkcii imunitného systému. Okrem toho, B12 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu.
  • Vitamin C
   Vitamín C je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane bunkových zložiek pred oxidatívnym poškodením. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii nervového a imunitného systému, k normálnemu energetickému metabolizmu a tiež zvyšuje vstrebávanie železa.
  • Vitamin E
   Vitamín E je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane bunkových zložiek pred oxidatívnym poškodením.
  • Niacin
   Niacín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a normálnu funkciu nervového systému. Niacín takisto prispieva k udržaniu zdravej pokožky a slizníc.

K cene bude pripočítaný recyklačný poplatok 0,15eur

Dostupnosť Objednané
Možnosti doručenia
€1,95 €1,63 bez DPH
Vitamin Well ANTIOXIDANT 500 ml
Neohodnotené
Značka: Vitamin Well

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Red Bull Zero energetický nápoj 24x250 ml
€23,58 bez DPH
€28,30
€34,80 (–18 %)
RB-ZERO
VITAMINERAL DETOX
€1,21 bez DPH
€1,45
VW-WELL2
c60a0392e2271b22f108b8e59f9e0956
€12 bez DPH
€14,40
€18,50 (–22 %)
RB-W23
Používáme ověření věku Adulto