Vitamin Well ANTIOXIDANT 500 ml (vrátane zálohy)

Neohodnotené
Značka: Vitamin Well
VITAMÍN C+E
SELÉN +MANGÁN

S PRÍCHUŤOVU

BROSKYNA

Nealkoholický nápoj s obsahom vitamínov a minerálnych látok, s príchutou broskyna, s fruktózou, nesýtený. Nápoj ANTIOXIDANT obsahuje špeciálny komplex vitamínov a minerálov a extraktov. Vitamínové nápoje Vitamin Well obsahujú len 4,2 g ovocného cukru - fruktózy na 100 ml a preto si môžete vychutnat aj ich sviežu chut. Med prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému. Mangán prispieva k udržaniu zdravých kostí. Selén prispieva k udržaniu zdravých nechtov a vlasov. Vitamín C prispieva k zníženiu vycerpania a únavy. Konzumácia výrobku je spolu s pestrou a vyváženou stravou súcastou zdravého životného štýlu.

Nápoje Vitamin Well obsahujú :

 • Magnézium
  Magnézium prispieva k udržaniu normálnych kosti, k normálnej funkcii svalov ak rovnováhe elektrolytov. Okrem toho, magnézium prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnemu delenie buniek a tiež k syntéze proteínov

 • Selén
  Selén je antioxidant, ktorý sa podieľa na ochrane bunkových zložiek pred oxidatívnym poškodením. Selén tiež prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a na udržanie normálneho stavu vlasov.

 • Zinok
  Zinok je antioxidant, ktorý chráni bunky pred oxidatívnym stresom a prispieva k normálnej bunkovému deleniu a normálnu funkciu imunitného systému. Okrem toho, zinok prispieva k udržaniu normálnych kostí a normálnemu metabolizmu tukov, sacharidov a bielkovín.

 • Biotín
  Biotín je vitamín skupiny B, ktorý prispieva k normálnemu metabolizmu tukov, sacharidov a bielkovín. Biotín tiež prispieva k normálnej funkcii nervového systému a udržiavanie normálnej kože a vlasov.

 • Kyselina Listová
  Kyselina listová je vitamín skupiny B, ktorý prispieva k normálnej tvorbe krvi, delenie buniek a k normálnej funkcii imunitného systému. Kyselina listová tiež prispieva k normálnemu rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva.

 • Vitamin B12
  Vitamín B12 prispieva k správnej tvorbe červených krviniek, k normálnemu bunkovému deleniu a k normálnej funkcii imunitného systému. Okrem toho, B12 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu.

 • Vitamin C
  Vitamín C je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane bunkových zložiek pred oxidatívnym poškodením. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii nervového a imunitného systému, k normálnemu energetickému metabolizmu a tiež zvyšuje vstrebávanie železa.

 • Vitamin E
  Vitamín E je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane bunkových zložiek pred oxidatívnym poškodením.

 • Niacin
  Niacín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a normálnu funkciu nervového systému. Niacín takisto prispieva k udržaniu zdravej pokožky a slizníc.

Dostupnosť Objednané
Možnosti doručenia
€2,10 €1,75 bez DPH
Vitamin Well ANTIOXIDANT 500 ml (vrátane zálohy)
Neohodnotené
Značka: Vitamin Well

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

3484 prime grape 1
€9,08 bez DPH
€10,90
PRIMEHYD-GR
7f84f9a2 90af 47aa a282 58759570322c.35589766f7296a7b56eb6a4e0e82689a
€13,50 bez DPH
€16,20
€18,50 (–12 %)
9002490256531
Red Bull Zero energetický nápoj 24x250 ml (vrátane zálohy)
€26,58 bez DPH
€31,90
€34,80 (–8 %)
RB-ZERO
Používáme ověření věku Adulto