Vitamin Well UPGRADE 500 ml

Neohodnotené
Značka: Vitamin Well

UPGRADE
VITAMÍN B6+B12+D
MAGNÉZIUM+ZINOK

S PRÍCHUŤOVU

CITRÓN/KAKTUS

Vitamin Well Upgrade obsahuje horčík a dostatok vitamínu D, ktoré prispievajú k normálnej funkcii svalov. Horčík a zinok tiež prispieva k normálnej syntéze proteínov. Upgrade tiež obsahuje vitamíny B6 a B12, ktoré prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania.

Vitamin Well je neperlivý, nízkokalorický nápoj obohatený o vitamíny a minerály. Najlepšie podávať dobre vychladené. Odporúčame pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.

Nápoje Vitamin Well obsahujú :

  • Magnézium
   Magnézium prispieva k udržaniu normálnych kosti, k normálnej funkcii svalov ak rovnováhe elektrolytov. Okrem toho, magnézium prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, k normálnemu delenie buniek a tiež k syntéze proteínov
  • Selén
   Selén je antioxidant, ktorý sa podieľa na ochrane bunkových zložiek pred oxidatívnym poškodením. Selén tiež prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a na udržanie normálneho stavu vlasov.
  • Zinok
   Zinok je antioxidant, ktorý chráni bunky pred oxidatívnym stresom a prispieva k normálnej bunkovému deleniu a normálnu funkciu imunitného systému. Okrem toho, zinok prispieva k udržaniu normálnych kostí a normálnemu metabolizmu tukov, sacharidov a bielkovín.
  • Biotín
   Biotín je vitamín skupiny B, ktorý prispieva k normálnemu metabolizmu tukov, sacharidov a bielkovín. Biotín tiež prispieva k normálnej funkcii nervového systému a udržiavanie normálnej kože a vlasov.
  • Kyselina Listová
   Kyselina listová je vitamín skupiny B, ktorý prispieva k normálnej tvorbe krvi, delenie buniek a k normálnej funkcii imunitného systému. Kyselina listová tiež prispieva k normálnemu rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva.
  • Vitamin B12
   Vitamín B12 prispieva k správnej tvorbe červených krviniek, k normálnemu bunkovému deleniu a k normálnej funkcii imunitného systému. Okrem toho, B12 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu.
  • Vitamin C
   Vitamín C je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane bunkových zložiek pred oxidatívnym poškodením. Vitamín C prispieva k normálnej funkcii nervového a imunitného systému, k normálnemu energetickému metabolizmu a tiež zvyšuje vstrebávanie železa.
  • Vitamin E
   Vitamín E je antioxidant, ktorý prispieva k ochrane bunkových zložiek pred oxidatívnym poškodením.
  • Niacin
   Niacín prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a normálnu funkciu nervového systému. Niacín takisto prispieva k udržaniu zdravej pokožky a slizníc.

K cene bude pripočítaný recyklačný poplatok 0,15eur

Dostupnosť Objednané
Možnosti doručenia
€1,95 €1,63 bez DPH
Vitamin Well UPGRADE 500 ml
Neohodnotené
Značka: Vitamin Well

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

Gatorade s príchuťou Čierna ribezľa, 500ml, PET
€1,13 bez DPH
€1,35
8594008042220
SK VW Hydrate 3.2
€1,63 bez DPH
€1,95
VW-UPGRADE2
c60a0392e2271b22f108b8e59f9e0956
€12 bez DPH
€14,40
€18,50 (–22 %)
RB-W23
Používáme ověření věku Adulto