Hendrick´s Lunar 43.4% 0.7l

Neohodnotené
Značka: Hendrick´s
€31,90
Momentálne nedostupné

Špecialita, ako je táto, vychádza iba vtedy, keď sa na oblohe zídu dva splny v jednom mesiaci. Len vtedy je čas na limitovanú edíciu z tajomnej skrine samotnej Lesley Gracie, Master Destiller neobyčajného škótskeho ginu Hendrick’s.

 

Delikátny gin namiešaný mesačným svitom

Zatiaľ čo sa niekto snaží svojich potomkov vychovávať maškrtami, správanie tohto nápoja má na starosti vzácny mesačný svit. Aby sa zdôraznila jeho vzácnosť, vyrába sa aj delikátny Hendrick’s Lunar gin v malých dávkach. Nie je totiž pre všetkých, len pre tých, ktorí sa radi ponárajú do svojich myšlienok aj chuťového hĺbania. V jednej várke sa preto nevyrobí viac ako 550 l tohto ginu, čo v jazyku ginu znamená naozaj málo.

Stvorili ho s jediným poslaním. Aby každého, kto sa ho napije, previedol tými magickými diaľkami jasnej mesačnej noci a jasných spomienok na všetko, čo mu kedy pomotalo hlavu a čo ho priviedlo až k dnešnému večeru.

 

Aróma
Predstavte si, ako by to voňalo, keby sme na Mesiaci zasadili borievku, uhorku, ruže a citrusy. Žiarivo!

 

Chuť
Všetky tie mierne korenisté spomienky pripomenie jemný náznak korenia, k osvieženiu hlbšej pamäti dopomôže nádych citrusu. Myseľ upokojí prísľub skutočne kvalitného ginu z radu značky Hendrick’s.

Farba
Krištáľovo osviežujúca

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: