Tanqueray 43,1% 0,7l

Neohodnotené
Značka: Tanqueray
€16
Momentálne nedostupné

Charles Tanqueray bol odvážny majster, ktorý sa nebál miešať odvážne nápady vo svojom vlastnom jedinečnom štýle. Vynašiel gin, ktorý sa dodnes oslavuje – dokonalá kombinácia vynaliezavosti, dedičstva a tvrdej práce – suchý a ,,chrumkavý“ gin s bohatou borievkovou chuťou. Všetko sa to začalo v roku 1830, keď Charles Tanqueray založil svoj liehovar Vine Street v londýnskom Bloomsbury a začal experimentovať s tými najlepšími rastlinnými látkami na svete – vytvoril viac ako 300 receptov. Výsledkom bol Charlesov výnimočný recept Tanqueray London Dry, ktorý odvtedy pomohol definovať štandard pre všetky ,,London Dry Gins“. Pri jeho výrobe sa používa štvorstupňový destilačný proces a vyvážená viacvrstvová kombinácia rastlinných látok.

Dnes sa Tanqueray stále riadi trvalým princípom kvality a chuti – výsledkom je portfólio ocenených ginov vrátane Tanqueray N°. TEN, Rangpur Lime, Flor De Sevilla, Malacca, Blackcurrant Royale a Lovage. Značka vedie v kategórii ginov už takmer 200 rokov s neochvejným dôrazom na kvalitu.

Tanqueray
Šťastie praje odvážnym – v 30. rokoch 19. storočia sa Charles Tanqueray nebál nasledovať svoje odvážne nápady. Jeho dômyselná snaha o dokonalosť sa vyplatila, keď vytvoril Tanqueray London Dry Gin – dokonale vyvážený gin a jeden z najviac oceňovaných ginov na svete.

Dnes je Tanqueray London Dry Gin považovaný za meradlo pre všetky ,,London Dry Gins“ a v priebehu rokov získal viacero ocenení vďaka svojej nezameniteľnej chuti. Stále sa vyrába zo 4 ikonických rastlín, ktoré si Charles vybral sám – borievka, koriander, angelika a sladké drievko. Práve tieto dokonale vyvážené arómy tvoria klasický základ pre každý ginový koktejl bez toho, aby ho prebíjali. S použitím najčistejšieho neutrálneho obilného liehu a týchto jemných rastlinných látok štvrtá, posledná, destilácia prebieha spôsobom ,,Old Tom“. Vo vôni a chuti cítiť najmä tóny borievky so závanom citrónovej kôry.

* V ankete „The World’s 50 Best Bars“ uvedenej vo výročnej správe ,,The World’s 50 Best Bars Annual Report 2016 spoločnosti Drinks International“ sa Tanqueray umiestnil v rebríčku najpredávanejších a obľúbených alkoholických nápojov.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: