Zážitková degustačná hra Michel Cluizel "Les Sens du Chocolat"

Neohodnotené
Značka: Michel Cluizel

Jedinečná darčeková sada, s ktorou ovládnete umenie degustácie čokolád. Okrem 55 vzoriek výnimočných plantážnych čokolád ponúka 3 rôzne aktivity na odhaľovanie a hádanie nespočetných chuťových nuáns čokolády.

Hra sľubuje nezabudnuteľné chvíle gurmánskej i spoločenskej zábavy i nové znalosti. Ideálne ako darček pre rodiny, priateľov, čokoholikov a gurmánov, pre všetkých, ktorí radi objavujú nové obzory a výzvy a radi sa bavia. Hra je vhodná pre deti (odporúčané od 5 rokov) aj dospelých, od amatérov po znalcov.

Hra je iba v ANGLICKOM a FRANCÚZSKOM JAZYKU. V slovenskom jazyku si môžete stiahnuť originálne degustačné poznámky a umenie degustácie z Čokobanky.

TIP: Hru môžete hrať znova a znova. Ak vám nezostávajú vzorky, stačí doplniť. sadou miničokoládok Cluizel: Napr. súprava 40 ks plantážnych horkých, 10 ks Laguna Lait, 10 ks Mangaro Lait, 1 ks Riachuelo Lait alebo si vyberte si sami zo všetkých miničokoládok Cluizel.

 

Aktivity sú popísané na niekoľkých lákavo ilustrovaných kartách. Prevedú vás zážitkom v rôznych stupňoch obtiažnosti av ideálnej sekvencii, ktorá otestuje vašu bystrosť, vyzve vaše zmysly a pošteká vaše chuťové poháriky! S priateľmi, rodinou aj sami si vychutnáte 3 nasledujúce typy aktivít:

Viaczmyslový ponor: Digitálna platforma "Les Sens du Chocolat" vás krok za krokom prevedie ponorením sa do jedinečného prostredia, odkiaľ čokolády pochádzajú a prvými okamihmi viaczmyslového zážitku ochutnávania čokolád. (Audiovizuálna prezentácia je dosiahnuteľná po otvorení QR kódu z karty)
Skúmanie: Vyskúšate si identifikovať konkrétne chuťové vnemy a tóny každej čokolády tým, že si vyberáte zo zoznamu chutí na stránke hernej karty.
Použitie nových znalostí: Vašou úlohou bude na záver rozpoznať chuťový profil a teda aj názov čokolády, ktorá sa skrýva v tajomnom štvorčeku s otáznikom.
Plantážne čokolády sú čokolády kráľovskej kvality, pochádzajúcich z jedinej plantáže a nesú tak jedinečný chuťový odtlačok. V sade nájdete čokolády horké aj mliečne zo siedmich výnimočných kakaových plantáží sveta.

Horké plantážne miničokoládky:

Mangaro 71% (Madagaskar),
El Jardín 75% (Kolumbia),
Los Ancones 73% Bio (Dominikánska Republika),
Mokaya 75% Bio (Mexiko),
Vila Gracinda 73% (Ostrov Svätého Tomáša),
Riachuelo 70% (Brazília),
La Laguna 70% (Guatemala)
Mliečne plantážne miničokoládky:

La Laguna Lait 47% (Guatemala)
Riachuelo Lait 51% (Brazília)
Mangaro Lait 50% (Madagaskar)

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
€49,90 €41,58 bez DPH
Zážitková degustačná hra Michel Cluizel "Les Sens du Chocolat"
Neohodnotené
Značka: Michel Cluizel

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

SPTmfj005
€1,25 bez DPH
€1,50
5060006203213
marlenka kakao800
€8,75 bez DPH
€10,50
MARLENK-MED-801
7af25b799a50ade4578a528bd65087fc
€1 bez DPH
€1,20
897076002054
Používáme ověření věku Adulto