Bentianna 13% 0.7l

Neohodnotené
Značka: Bentianna
€16,50
Skladom

Každý dúšok Bentianny je malým zážitkom, tancom chutí a vôní. Hladivé tóny medu, kombinácia 13 druhov ručne zbieraných byliniek a jemná horkosť liečivého horca. Šťava z vyberaných odrôd hrozna a pravé Tokajské víno. To všetko sa spolu spája v neopakovateľnej harmónii, v ktorej môžete vždy znovu a znovu objavovať nové príbehy.
PREČO BENTIANNA?
- Slovenský pôvod
- Unikátna a jemná chuť, obsah alkoholu 13%
- Čisté prírodné zloženie, bez pridania liehu, vznik kvasením medu
- Blahodarné účinky horca a byliniek
- Receptúra benediktínskych mníchov z 15. storočia
- Dlhodobé zrenie v dubových sudoch
- Ručne vyrábaná keramická fľaša + darčekové balenie
- Etiketa od akademického maliara Jozefa Cesnaka Bentianna je nápoj vhodný ako aperitív, digestív, ku káve, do koktailov alebo len tak. Čistú Bentiannu odporúčame vychutnať si na ľade s plátkom citróna.

 

Na začiatku boli benediktínski mnísi, ktorí prišli do slovenských hôr ako poslovia vzdelávania a nádeje na lepší a zdravší život našich predkov. Podľa dochovaných dôkazov sa práve v kláštore, vybudovanom v roku 1314 na území dnešných podtatranských obcí, zrodil predchodca výnimočného nápoja, nesúci v sebe všetko dobré z okolitej prírody.
Zrodená v štýle art deco a s odkazom siahajúcim tak ďaleko do minulosti, stelesňujúca energiu, čistotu, prirodzenosť.

Bentianna je nápojom, ktorý chutí vždy ako prvýkrát, intenzívne. Liečivé účinky horca a byliniek, v spojení s vláknom medu a hrozna, sú známe od nepamäti. Duša aj telo dostane novú životnú energiu a myseľ prílev inšpirácií, ktoré sú dôležité pre jasnosť ducha.
Concordia Salus - toto slovné spojenie presne vystihuje samotnú podstatu Bentianny. Harmónia, ktorá je základom prírody a je dušou Bentianny ako takej, prináša šťastie a krásne pocity Vám, jej priaznivcom. Každým dúškom...

Ak chcete vedieť, aké je to bežať lúkou plnou kvitnúcich kvetov, cítiť atmosféru zlatého veku jazzu a swingu, aké je to objaviť niečo nové, so všetkými tajomstvami v tom ukrytými, nechajte sa uniesť Bentiannou...

Už v medzivojnovom období spoločenského, bohémskeho života, plného vnemov, vkusu a nových sviežich myšlienok, vynálezov, swingu a pôžitkov, Bentianna prinášala úsmevy na tváre žien a mužov, umelcov, spisovateľov, vizionárov ale aj obyčajných ľudí, ktorých baví život.
Tak ako Vy aj Bentianna je iná, jedinečná a špeciálna, v každom svojom účinku.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie