Bentianna 13% 0.7l

Neohodnotené
Značka: Bentianna

Každý dúšok Bentianny je malým zážitkom, tancom chutí a vôní. Hladivé tóny medu, kombinácia 13 druhov ručne zbieraných byliniek a jemná horkosť liečivého horca. Šťava z vyberaných odrôd hrozna a pravé Tokajské víno. To všetko sa spolu spája v neopakovateľnej harmónii, v ktorej môžete vždy znovu a znovu objavovať nové príbehy.
PREČO BENTIANNA?
- Slovenský pôvod
- Unikátna a jemná chuť, obsah alkoholu 13%
- Čisté prírodné zloženie, bez pridania liehu, vznik kvasením medu
- Blahodarné účinky horca a byliniek
- Receptúra benediktínskych mníchov z 15. storočia
- Dlhodobé zrenie v dubových sudoch
- Ručne vyrábaná keramická fľaša + darčekové balenie
- Etiketa od akademického maliara Jozefa Cesnaka Bentianna je nápoj vhodný ako aperitív, digestív, ku káve, do koktailov alebo len tak. Čistú Bentiannu odporúčame vychutnať si na ľade s plátkom citróna.

 

Na začiatku boli benediktínski mnísi, ktorí prišli do slovenských hôr ako poslovia vzdelávania a nádeje na lepší a zdravší život našich predkov. Podľa dochovaných dôkazov sa práve v kláštore, vybudovanom v roku 1314 na území dnešných podtatranských obcí, zrodil predchodca výnimočného nápoja, nesúci v sebe všetko dobré z okolitej prírody.
Zrodená v štýle art deco a s odkazom siahajúcim tak ďaleko do minulosti, stelesňujúca energiu, čistotu, prirodzenosť.

Bentianna je nápojom, ktorý chutí vždy ako prvýkrát, intenzívne. Liečivé účinky horca a byliniek, v spojení s vláknom medu a hrozna, sú známe od nepamäti. Duša aj telo dostane novú životnú energiu a myseľ prílev inšpirácií, ktoré sú dôležité pre jasnosť ducha.
Concordia Salus - toto slovné spojenie presne vystihuje samotnú podstatu Bentianny. Harmónia, ktorá je základom prírody a je dušou Bentianny ako takej, prináša šťastie a krásne pocity Vám, jej priaznivcom. Každým dúškom...

Ak chcete vedieť, aké je to bežať lúkou plnou kvitnúcich kvetov, cítiť atmosféru zlatého veku jazzu a swingu, aké je to objaviť niečo nové, so všetkými tajomstvami v tom ukrytými, nechajte sa uniesť Bentiannou...

Už v medzivojnovom období spoločenského, bohémskeho života, plného vnemov, vkusu a nových sviežich myšlienok, vynálezov, swingu a pôžitkov, Bentianna prinášala úsmevy na tváre žien a mužov, umelcov, spisovateľov, vizionárov ale aj obyčajných ľudí, ktorých baví život.
Tak ako Vy aj Bentianna je iná, jedinečná a špeciálna, v každom svojom účinku.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
€16,50 €13,75 bez DPH
Bentianna 13% 0.7l
Neohodnotené
Značka: Bentianna

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

tatra 42
Tatratea Peach Tea 42% 0.7l
Momentálne nedostupné
€13,25 bez DPH
€15,90
8588003786418
d50243033fec65469c9eba51513685f5
€11,58 bez DPH
€13,90
€14,90 (–6 %)
9013100003490
10443 obrazok
Baileys Birthday Cake 17% 0,7l
Momentálne nedostupné
€19,08 bez DPH
€22,90
BAIL2
Používáme ověření věku Adulto