Už samotné balenie holandského likéru Pinaq je malé umelecké dielo, ktoré rozhodne medzi ostatnými fľašami nezapadne. Blyštivá modrá fľaša v tvare ananásu v sebe ale ukrýva nemenej dekadentný obsah. Kombináciu skvelého VSOP koňaku z Francúzska, prémiovej vodky z Holandska, exotickej marakuje s náznakom šafránu. Elegantný koňak, ultra čistá vodka a výrazné sladkokyslé ovocie tvoria dohromady dokonale svieži likér, ktorý si vychutnáte samotný, ale najmä ako súčasť koktailov. Okrem toho je tento likér tiež bezlepkový, vegánsky a bez GMO.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Likér |
|---|---|
| EAN: | 611851664466 |
| Alkohol: | 10-30% |
| Veľkosť: | 1 |
Piñaq je značka pre tých, ktorí chcú od života (a od baru) viac zábavy a štýlu. Tento prémiový likér pochádza z Holandska a jeho základom je kombinácia francúzskeho VSOP koňaku, kvalitnej holandskej vodky a exotického ovocia. Na dobrepitie.sk ho milujú ľudia, ktorí hľadajú dokonalý balans medzi sladkosťou a jemnou hrejivosťou kvalitného destilátu.
Piñaq je bezlepkový, vegánsky a neuveriteľne univerzálny. Môžete ho piť len tak na ľade, zmiešať s trochou perlivej vody alebo ním nahradiť sirupy v koktailoch, ktorým chcete dodať "wow efekt". Nie je to len pitie, je to dizajnový kúsok, ktorý z každej párty urobí udalosť na úrovni.
