Acqua Panna, minerálna voda neperlivá, 1l x 6

Neohodnotené
Značka: Acqua Panna

V samom srdci Toskánska, krajiny nadčasovej a neznečistenej krásy, prúdi Acqua Panna - čistá, priezračná a svieža, pochádzajúca z prírodného prameňa, odhaľujúca svoju jedinečnosť a jemnú chuť.
Acqua Panna, fľaša minerálnej vody, sa dostáva ku koncovým zákazníkom v nezmenenom stave vďaka presnej analýze a prísnej dennej kontrole. Kladúc dôraz na nekontaminovanú pôdu sú pramene, z ktorých táto znamenitá minerálna voda pochádza, neustále chránené pred nežiaducimi vplyvmi. Unikátne organoleptické vlastnosti tejto jemnej minerálnej vody sú zachované vďaka vysoko sofistikovanému monitorovaciemu systému.
S.Pellegrino a Acqua Panna sú vynikajúce minerálne vody populárne po celom svete, a to nielen v popredných reštauráciách, ale aj v domácnostiach. Dve historické talianske klasiky - príbehy o úspechu týchto značiek pramenia v ich atraktívnych hodnotách a v elegantnej rovnováhe chutí.

Zákonný názov potraviny:
Prírodná minerálna voda neupravovaná.
Zoznam zložiek (v zostupnom poradí):
Chemická analýza: Katióny (mg/l): Ca 32,2, Mg 6,5, Na 6,6, K 0,8. Anióny (mg/l): HCO 106, SO 22,0, Cl 7,8, NO 2,9. SiO 6,9. Celkových rozpustených látok: 141mg/l. Plnené priamo zo zdroja: Scarperia e San Piero (Florence), Taliansko.

 

K cene bude pripočítaný recyklačný poplatok 0,15eur

Dostupnosť Na ceste
Možnosti doručenia
€6,90 €5,75 bez DPH
Acqua Panna, minerálna voda neperlivá, 1l x 6
Neohodnotené
Značka: Acqua Panna

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto