Fiji Artesian Water Sports cap 700 ml (vrátane zálohy)

Neohodnotené
Značka: Fiji
€2,35
Skladom
Minerálna voda Fiji pochádza z artézskeho prameňa v údolí Yaqara na severnom pobreží tropického ostrova Viti Levu na Fidži. Minerálna voda sa čerpá zo zdroja z hĺbky niekoľkých sto metrov pod dažďovým pralesom. Je filtrovaná cez minerálne kamene sopečného pôvodu, čo dodáva tejto vode znamenitú a mimoriadne mäkkú chuť.

Z plnením vody Fiji do fliaš sa začalo v roku 1996. Počas tohto obdobie si získala veľké množstvo svojich priaznivcov na celom svete. Svojich priaznivcov si našla aj v radoch známych osobností - minerálnu vodu Fiji obľubuje prezident USA Barack Obama, speváčka Paris Hilton či Mary J. Blige. Voda Fiji sa môže pýšiť svojím pôvodom z artézskeho prameňa. Je bohatá na minerály a je vhodná ku každodennému pitiu. Je distribuovaná takmer do všetkých kútov sveta.

Majitelia minerálnej vody Fiji (Stewart a Lynda Resnick) sa angažujú aj v oblasti charity. V roku 2007 založili charitatívnu nadáciu, ktorej cieľom je zlepšiť podmienky života v jednotlivých provinciách na Fidži:

  • zvýšiť kvalitu zdravotníctva,

  • zvýšiť kvalitu vzdelávania,

  • zabezpečiť zásobovanie pitnou vodou do všetkých provincií,

  • vybudovanie infraštruktúry.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie