Botran No. 18 Reserva de la Familia 40% 0,7l

Neohodnotené
Značka: Botran

Piati bratia milujúci rum cestovali zo Španielska do Guatemaly, aby vytvorili dedičstvo. No. 18 Reserva de la Familia je poctou najstaršiemu z nich – Donovi Venanciovi narodenému v roku 1893. Bol prvým bratom, ktorý sa dotkol guatemalských krajín a čerpal z nich inšpiráciu, aby otvoril cestu k odkazu majstrovstva rumu Botran.

Zmes vytvorená na jeho počesť, vystihujúca jeho podstatu a odhodlanie, ktoré ho charakterizuje. Sofistikovaná a jemná chuť je výsledkom spojenia tých najlepších rumov z rodinnej rezervy Botran – preto Reserva de la Familia.

Vo vôni a chuti tohto rumu očaria elegantné komplexné tóny karamelu, kakaa, vanilky a hrozienok.

Dostupnosť Objednané
Možnosti doručenia
€38,90 €32,42 bez DPH
Botran No. 18 Reserva de la Familia 40% 0,7l
Neohodnotené
Značka: Botran

Príbeh značky Botran sa začal, keď sa piati bratia priezviskom Botran-Merino rozhodli vycestovať zo slnečného Španielska do slávnej Guatemaly. Značku oficiálne založili v roku 1940. Tento rum je odlišný od väčšiny iných. Je živý ako šťava z cukrovej trstiny a farebný ako guatemalská krajina. Keďže chceli dať svetu chuť slobody, rytmus a vitalitu, akú cítia v Guatemale, pestujú, fermentujú a destilujú svoju vlastnú cukrovú trstinu na bohatých zelených poliach v Retalhuleu. A preto tento rum dostal prestížne ocenenie ISCC – je to prvý hospodársky udržateľný rum na svete.

Život vyzerá inak v 2 300 m. n. m. Casa Botran sa nachádza na vysočine Quetzaltenango, kde rumy dozrievajú v chlade pri priemernej teplote 14°C. Ich vlastný systém dynamického starnutia, prispôsobený systému Solera, spočíva z jedinečných stĺpcov, ktoré tvoria naskladané sudy. Postupom času prenesú tekutinu z jedného suda do druhého, aby sa chuť zvýraznila. Nakoniec sa rumy plnia v meste Mixco (neďaleko mesta Guatemala), čím vytvoria rum, ktorý je skutočným produktom Guatemaly. Do týchto rumov sa nepridáva cukor a sú vyrobené z čistej surovej koncentrovanej cukrovej trstiny – z panenského medu, nie z melasy.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

7154 w700 h700
€7,42 bez DPH
€8,90
€10,90 (–18 %)
PLXOMINI
Plantation White 3 Stars 0,7l
€13,25 bez DPH
€15,90
3460410529053
malteco 25
€65 bez DPH
€78
MALT25R
Používáme ověření věku Adulto