Champagne Gremillet Zéro Dosage Brut Nature, 12,5%, 0.75 L

Neohodnotené
€42,90
Skladom

Najnovší prírastok do radu spolu s Rosé. Brut Nature si vyžaduje osobitnú pozornosť, aby vydržal také nízke hodnoty dozáže. Voľba blendu a doby zrenia je zásadná.

Farba: Elegantná zlatá farba s jantárovými odleskami, ktoré odrážajú jej extrémnu svietivosť a svetlé a krémové bublinky.

Aróma: Rovnako ako nádych čerstvého vzduchu, aróma je výrazne jemná s vôňou kvetov. Pripomína krásne letné rána a záhradné vône. Ucítite arómy sušeného ovocia, lieskových orechov a mandlí s jemným bylinkovým záverom.

Chuť: Chuť je bohatá a príjemná s dokonalou rovnováhou medzi živosťou a sviežosťou. Brut Zéro Dosage je ideálny napríklad na krásne svadby.

O značke
Čerstvosť a elegancia sú kľúčové pre značku Gremillet. Zatiaľ čo každé šampanské je vyrábané v súlade s prísnymi tradičnými metódami, značka sa nebojí využívať aj tie najmodernejšie techniky pri pestovaní hrozna a výrobe vína. Gremillet je tak perfektným symbolom pre územie, z ktorého pochádza: Champagne.

Zmesi Gremillet pochádzajú výhradne z prvého pressu v najvyššej kvalite. Takéto víno sa nazýva “cuvée”.

Každé šampanské značky Gremillet zreje dlhšie, ako určujú pravidlá AOC, a to až 22 mesiacov (okrem ročníkových vín) na zdôraznenie chutí a aróm.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie