Pravda 40% 0,7l

Neohodnotené
Značka: Pravda

Pravda je ultra prémiová, luxusná, ručne vyrábaná vodka v Poľsku. Vyrába sa v malých dávkach pod prísnym vedením majstra liehovarníka šiestej generácie. Čistá, prírodná voda tečúca z nedotknutých prameňov hlboko v Karpatoch sa používa na zvýšenie plynulosti a prehľadnosti. Táto ľadová čistá pramenitá voda má jedinečnú kryštalickú jemnosť, ktorá je skutočným darom prírody v spojení s neskorým zberom ražného zrna pri výrobe.

Pri výrobe sa používa najkvalitnejšie sladké ražné zrno z podhorských oblastí Karpát v Poľsku. Cena ražného zrna je desaťkrát vyššia ako cena kukurice alebo zemiakov. Okrem toho výťažok destilátu z raže je tretinový v porovnaní s kukuricou alebo zemiakmi – preto je výroba ražnej vodky tridsaťkrát drahšia. Sladké ražné zrno dodáva veľmi hladkú a jemnú chuť.

Voda na výrobu pochádza z Karpatskej horskej rezervácie, do ktorej má verejnosť vstup zakázaný. Táto voda vyviera z prírodných prameňov a tečie do povodí s dodatočnou vodou z prírodných zrážok, je úplne čistá. Pravda dováža túto vodu do svojej továrne v sterilizovaných nerezových cisternách. Voda je upravovaná veľmi jemným spôsobom, iba jemným filtračným procesom, ktorý eliminuje všetky ťažké minerály, vďaka čomu je voda v konečnom dôsledku veľmi čistá. Táto špeciálna technika vo filtračnom procese bola vyvinutá nemeckými technikmi, ktorí používajú iba najmodernejšie metódy reverznej osmózy.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
€16,50 €13,75 bez DPH
Pravda 40% 0,7l
Neohodnotené
Značka: Pravda

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

standard winter 07
€13,25 bez DPH
€15,90
RSHERM
Koskenkorva Espresso 21% 0,5l
€7,08 bez DPH
€8,50
6412700331201
standard 10l
€18,25 bez DPH
€21,90
4603400000203
Používáme ověření věku Adulto