Macallan Terra 43.8% 0.7L

Neohodnotené
Značka: Macallan
€169
Momentálne nedostupné

Macallan bol jedným z prvých liehovarov v Škótsku, ktorý získal legálnu licenciu. Odvtedy si vybudoval reputáciu jednej z popredných jednosladových whisky na svete.
The Macallan sa opiera o zásadné prispievajúce vplyvy Španielska, Severnej Ameriky a Škótska - a ich príslušných prírodných surovín v kombinácii s tradičnými metódami a remeselnou zručnosťou.
Páleni Macallan založil Alexander Reid, farmár a učiteľ na škole.
Pôvodný názov oblasti bol „Maghellan“, prevzatý z galského slova „magh“, čo znamená úrodná pôda, a „Ellan“, od mnícha sv. Fillana - ktorý úzko spolupracoval s kostolom, ktorý stál v areáli The Macallan Estate do roku 1400. Farmári vyrábali whisky na svojich farmách Speyside v tejto oblasti po celé storočia.

Každá whisky v rámci tejto škály predstavuje skúmanie chutí a textúry, od živých a sviežich až po bohaté a intenzívne, zakončené whisky, ktoré označujú podstatu produktu The Macallan.
Macallan Terra predstavuje príbeh o objave na ceste Quest Collection v tejto vyváženej a komplexnej whisky.

Macallan Terra rozpráva príbeh objavu prostredníctvom komplexného, ​​ale vyváženého jediného sladu, ktorý zreje v exkluzívne vybraných dubových sudoch po sherry.

Zreje výlučne v dubových sudoch po sherry pochádzajúcich od dvoch najvýznamnejších producentov .
Je to whisky s charakterom karamelu, sladkého sušeného ovocia a bohatého dreva a korenia, ktorá odhaľuje intenzitu dubu po sherry, ktorý inšpiruje naše hľadanie.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie