Macallan Terra 43.8% 0.7L

Neohodnotené
Značka: Macallan
€299
Skladom

Macallan bol jedným z prvých liehovarov v Škótsku, ktorý získal legálnu licenciu. Odvtedy si vybudoval reputáciu jednej z popredných jednosladových whisky na svete.
The Macallan sa opiera o zásadné prispievajúce vplyvy Španielska, Severnej Ameriky a Škótska - a ich príslušných prírodných surovín v kombinácii s tradičnými metódami a remeselnou zručnosťou.
Páleni Macallan založil Alexander Reid, farmár a učiteľ na škole.
Pôvodný názov oblasti bol „Maghellan“, prevzatý z galského slova „magh“, čo znamená úrodná pôda, a „Ellan“, od mnícha sv. Fillana - ktorý úzko spolupracoval s kostolom, ktorý stál v areáli The Macallan Estate do roku 1400. Farmári vyrábali whisky na svojich farmách Speyside v tejto oblasti po celé storočia.

Každá whisky v rámci tejto škály predstavuje skúmanie chutí a textúry, od živých a sviežich až po bohaté a intenzívne, zakončené whisky, ktoré označujú podstatu produktu The Macallan.
Macallan Terra predstavuje príbeh o objave na ceste Quest Collection v tejto vyváženej a komplexnej whisky.

Macallan Terra rozpráva príbeh objavu prostredníctvom komplexného, ​​ale vyváženého jediného sladu, ktorý zreje v exkluzívne vybraných dubových sudoch po sherry.

Zreje výlučne v dubových sudoch po sherry pochádzajúcich od dvoch najvýznamnejších producentov .
Je to whisky s charakterom karamelu, sladkého sušeného ovocia a bohatého dreva a korenia, ktorá odhaľuje intenzitu dubu po sherry, ktorý inšpiruje naše hľadanie.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: