La Hechicera 21 Solera 40% 0,7L

Neohodnotené
Značka: La Hechicera

V srdci mesta Barranquilla, medzi dlhou kľukatou riekou Magdalena a Karibským morom, sa nachádza nenápadná ,,bodega“ (pivnica) Casa Santana. Pivnica starne a mieša sa v nej ,,najlepší“ rum v Kolumbii. A to už viac ako dvadsať rokov. Je to oáza ticha uprostred rušného mesta, kde sudy odpočívajú pod prísnym dohľadom ,,Maestra Ronera“. Je ním Japonec Giraldo Mituoka Kagana, ktorý svoju kariéru začal rezaním cukrovej trstiny a odvtedy si zdokonaľuje znalosti o cukre a jeho destilátoch. La Hechicera je výsledkom procesu náročného na prácu, ktorý si vyžaduje nielen vedomosti a remeselnú zručnosť, ale aj dávku intuície. Tú Giraldo ešte zdokonalil a doplnil holistickým chápaním destilátu, suda, atmosféry a času.

,,Rum, rovnako ako človek, je cenený skôr pre svoju vyspelosť ako pre svoj vek,“ zhrnul Miguel Riascos Noguera – zakladateľ a prezident Casa Santana. Už tretia generácia rodiny Riascos vyrába jedinečné rumy v Kolumbii. Výrobe sa venujú viac ako dve desaťročia s nekompromisnou oddanosťou kvalite a chuti. Používaním len tých najlepších surovín, hľadaním ,,najbohatších“ sudov a spoluprácou s najtalentovanejšími majstrami rodina vytvorila charakteristický štýl s históriou.
La Hechicera 21 Solera
Jemná zmes rumov zrejúcich od 12 do 21 rokov. Pôvabne vyzretá v sudoch z amerického bieleho dubu. Hovoríme o prirodzene „neleštenom“ rume – rum nebol ,,zaokrúhlený“ aditívami ani cukrom – jeho hladkosť a chuť sú výsledkom pôsobenia ušľachtilého dreva, v ktorom zreje. Ide o tradičný spôsob výroby rumu, ktorý si nevyžaduje žiadne „dokončovanie“ – akákoľvek prísada by zakryla jeho vrodenú brilantnosť.

Opojné arómy karamelu a pomarančovej kôry vo vôni pokračujú výraznou explóziou tabakových tónov s náznakmi dreva a praženej kávy v chuti. Záver je ostrý, no hladký.

Dostupnosť Skladom
Možnosti doručenia
€39,90 €33,25 bez DPH
La Hechicera 21 Solera 40% 0,7L
Neohodnotené
Značka: La Hechicera

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty

presidente 19 new
€30,75 bez DPH
€36,90
7466871102435
malecon1992
€100 bez DPH
€120
8009366301044
piquero
€29,08 bez DPH
€34,90
8588009208006
Používáme ověření věku Adulto