Jack Daniel´s Frank Sinatra Select 45% 1,0l

Neohodnotené
Značka: Jack Daniel's
€145
Skladom

Jack Daniel's Sinatra Select 45% 1,00 L
Frank Sinatra bol najväčším fanúšikom Jacka. Aj preto sa značka Jack Daniels rozhodla vzdať hold jednej z najväčších speváckych hviezd. V roku 1955 ešte whiskey Jack Daniels neznamenala toľko čo dnes, nebola najpredávanejšia whiskey na svete, nenašli ste ju v každom bare. V tom čase bola destilérka stále malou regionálnou značkou. Frank Sinatra ale pomohol dostať túto whiskey do povedomia. Pil ju čistú s tromi kockami ľadu a zapíjal ju vodou.

Nikdy nesmela chýbať u ňho v šatni a pamätná je aj jeho veta: Dámy a páni, toto je Jack Daniels a je to nápoj bohov. Možme ho tak kľudne označiť za prvého veľvyslanca whiskey Jack Daniels.

Robustný charakter a príjemný dymový nádych získava tato edícia vďaka špeciálnym sudom, v ktorých sa vyrába. Tieto sudy majú hlboké drážky na vnútornej strane a teda whiskey vystavujú ďalším vrstvám dubového dreva. Preto aj tá bohatá jantárová farba. Balenie je tiež exkluzívne, v luxusnej kazete. Je riedený na 45%, presne tak, ako to mal Sinatra rád a rovnako ako Frank sám, aj táto edícia je jediná svojho druhu. Zaujímavosťou je, že Frank Sinatra bol pochovaný spoločne s fľašou svojej obľúbenej whiskey. Na zdravie Ol´Blue Eyes!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie